Żywica fluorescencyjna GloPoxy

Żywica fluorescencyjna, epoksydowa GloPoxy daje najjaśniejszą poświatę o przedłużonym refleksie w ciemności. Jest wytwarzana przy użyciu specjalnego, zbalansowanego procesu kolorystycznego, który zapewnia, że kolory nie zmieniają się po przełączeniu ze zwykłego białego światła na światło UV. Podobnie jak Liquid Plastic, jest to żywica epoksydowa, która świetnie nadaje się do drewna i innych materiałów. Jest to wysokowydajny, dwuskładnikowy profesjonalny epoksyd składający się w 100 % z cząstek stałych, stworzony na długi czas żelowania i niski egzotermiczny wzrost temperatury z zachwycającą fluorescencyjną poświatą.

glopoxy

Blask

Bardzo jasny blask o przedłużonym świeceniu w ciemności

Światło

Zasilane jakimkolwiek źródłem światła

Absorpcja

Proces absorbcji i uwalniania światła może być powtarzany w nieskończoność

Zapach

Słaby zapach

LZO

Brak lotnych związków organicznych – LZO

Toksyczność

Nietoksyczny

UV

Odporny na promieniowanie UV, trwały, odporny na działania chemiczne, wodę,ścieranie

Użytek

Do użytku wewnątrz i na zewnątrz

Wiązanie

Tworzy bardzo trwałe wiązanie, zapewniające wysoką przyczepność

Twardość

Wyjątkowy twardy, odporny na ścieranie

Wykończenie

Wykończenie samopoziomujące

Cząstki stałe

100% cząstek stałych

Więcej o Produkcie

Świecąca w ciemności żywica fluorescencyjna GloPoxy to specjalnie opracowana formuła, wykorzystująca wyłącznie najwyższej jakości składniki fotoluminescencyjne, zaprojektowana dla maksymalnej jasności. Połączenie wysokiej jakości składowych, wysokich współczynników i żywic EcoPoxy zapewnia najjaśniejszą poświatę o przedłużonym refleksie w ciemności. Nasi chemicy zawarli w niej system zawiesinowy, który wspiera gęstość światła w ciemnych cząstkach.

GloPoxy absorbuje jasne światło jako energię. Po umieszczeniu w ciemności, uwalnia tę energię w postaci światła i świeci w mroku przez wiele godzin. Procesy pochłaniania i uwalniania światła w GloPoxy można powtarzać bez końca.

GloPoxy może być zasilane jakimkolwiek światłem. Aby uzyskać maksymalną poświatę, potrzebne są różne spektra światła ultrafioletowego i widzialnego, żarówki o wysokiej mocy lub światła LED. Nie zawiera wypełniaczy ani zanieczyszczeń mogących zakłócać blask.

Jest trwała i odporna na promieniowanie UV, działania chemiczne, wodę, ścieranie. Nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Dobrze przylega do szerokiej gamy powierzchni, w tym do: tynku, metalu, drewna, tworzyw sztucznych, kompozytów, konstrukcji murowanych, betonu i materiałów. Może być aplikowana natryskowo lub za pomocą pędzla albo wałka.

EcoPoxy GloPoxy jest używane do tworzenia znaków bezpieczeństwa, takich jak: oznaczenia kierunków ewakuacji, podestów, schodów, poręczy, wyjść awaryjnych, oznaczeń na powierzchniach poziomych (podłogach) itp., używanych w całkowitych ciemnościach lub w warunkach oświetlenia awaryjnego.

Ceny

× Jak mogę pomóc?