Pigment metaliczne (EcoPoxy Metallics)

Pigmenty metaliczne EcoPoxy używane są do tworzenia perłowych i opalizujących efektów. Te unikalne barwniki zostały zaprojektowane do mieszania z przezroczystym epoksydowym spoiwem EcoPoxy.

pigmenty-metaliczne

Wydajność

Ekonomiczny i wydajny

LZO

Praktycznie wolny od LZO i bezzapachowy, idealny do stosowania na wewnętrznych powierzchniach betonowych

Jakość

Wysokiej jakości wykończenie wysokopołyskowe, o błyszczącym, metalicznym kolorze, które nadaje podłodze profesjonalnego wyglądu niczym w salonie wystawowym

Dla kogo

Zalecane dla posadzkarzy

Odporność

Odporny na działanie chemikaliów, pękanie i łuszczenie; nie pozostawia śladu po oponach

Przywieranie

Mocno przywiera do betonu, zapewniając trwałą wytrzymałość

Wiązanie

Tworzy bardzo trwałe wiązanie, zapewniające wysoką przyczepność

Dostępne rozmiary

Małe

15-gramowe

Duże

45-gramowe

Kolory

Więcej o Produkcie

Metaliczne powłoki posadzkowe EcoPoxy to samopoziomujący system o wysokim połysku. Do wyboru jest wiele odcieni metalicznych dodatków pigmentowych, które tworzą lśniący, marmurkowy wygląd z perłowymi i opalizującymi akcentami.

Te błyszczące powłoki podłogowe są naszym najnowszym rozwiązaniem do zastosowań komercyjnych, w sklepach i dla projektantów mieszkaniowych, którzy chcą odróżnić swój wystrój od innych. Metaliczne powłoki posadzkowe EcoPoxy oferują nieprześcignioną wytrzymałość.

Są odporne na działanie soli, oleju, gazu i innych chemikaliów. To jedne z najtrwalszych powłok posadzkowych dostępnych na rynku. Nasza formuła doskonale nadaje się do obszarów o wysokim natężeniu ruchu, takich jak garaże i warsztaty, ale jest też wystarczająco bezpieczna, aby można ją było wykorzystać w innych pomieszczeniach wewnętrznych, takich jak piwnice, pralnie i pokoje rodzinne. Brak LZO i słaby zapach sprawiają, że jest to doskonały wybór do prawie wszystkich zastosowań w pomieszczeniach. Są łatwe w utrzymaniu charakteryzują się dożywotnią wytrzymałością i fantastycznym wyglądem.

Dostępne są także kolorowe brokaty poliestrowe! W chwili obecnej dostępne w 12 wyjątkowych kolorach. Poliestrowe brokaty są precyzyjnie wycinane z wysokiej jakości poliestrowej folii metalizowanej próżniowo. Są one kompatybilne nie tylko z żywicami EcoPoxy ale jest także naturalnie uzupełniany.

Ceny

× Jak mogę pomóc?