Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/nastrona/domains/rivertable.eu/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2854

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/nastrona/domains/rivertable.eu/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/nastrona/domains/rivertable.eu/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
Żywica epoksydowa do drewna | Jedyna taka na Świecie.
    
    

Ecopoxy.  Żywica epoksydowa do drewna.

Wierzymy, że piękne produkty powstają w procesie, gdzie pomysł jest przekładany na pracę dzięki materiałom i narzędziom, które nie ograniczają kreatywności twórców.

Wierzymy, że piękne produkty mogą być tworzone z szacunkiem dla środowiska, z którego pochodzą i mogą być społecznie odpowiedzialne.

Sami jesteśmy twórcami, pracującymi z drewnem, napędzanymi pasją tworzenia produktów, które upiększą świat wokół nas.

Kiedy zaczęliśmy pracować z żywicami Ecopoxy, które w 50% oparte są o składniki roślinne, zrozumieliśmy, że są to produkty wyjątkowe. Wtedy też, postanowiliśmy ułatwić proces tworzenia, szczególnie wylewania żywicy epoksydowej innym; stolarzom, rzemieślnikom, pasjonatom, artystom.

Ecopoxy to linia produktów obejmująca żywice odlewnicze do drewna, ale i do innych materiałów.  Liquid Plastic, UV Poxy i Glopoxy, są żywicami wyjątkowymi w łatwości i jakości z jaką się nimi pracuje.

Żywice Ecopoxy pozbawione zapachu, bez potrzeby ważenia składników, krystalicznie przejrzyste, są pierwszymi na świecie żywicami opartymi o składniki roślinne.

Z dumą wspieramy i dostarczamy produkty tworzone z szacunkiem dla środowiska.

× Jak mogę pomóc?